February 25, 2021

Del video ku Biden flet për shqiptarët

Del video ku Biden flet për shqiptarët

Kandidati demokrat për president të SHBA, Joe Biden, njihet si një nga personat që mbështeti fort, brenda Shtëpisë së Bardhë, fushatën bombarduese të forcave të NATO-s gjatë luftës së Kosovës.Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Leave a Reply

Your email address will not be published.