February 25, 2021

E fundit! Pamje ap.okaliptike në Greqi, moti i keq shkakton k.aos

E fundit! Pamje ap.okaliptike në Greqi, moti i keq shkakton k.aos

Qeveria greke ka shpallur gjendjen e jashtëzakonshme në dy qytete, në rajonin Heraklion në Kretë –…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Leave a Reply

Your email address will not be published.