February 25, 2021

Prizren: Një grua tenton ta plaçkisë barnatoren me armën lodër (VIDEO)

Prizren: Një grua tenton ta plaçkisë barnatoren me armën lodër (VIDEO)

Zëdhënësi i policisë së kësaj komune, Shaban Osmanollaj, ka deklaruar se ishte një grua 30-vjeçare ajo që tentoi të kryente plaçkitje, e që është kapur nga policia.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Leave a Reply

Your email address will not be published.