February 25, 2021

Bëhet baba me 28 nëntor këngëtari i njohur shqiptar: Jam bërë me djalë falenderoj Allahun se më lindi djalë njësoj si Adem Jashari

Bëhet baba me 28 nëntor këngëtari i njohur shqiptar: Jam bërë me djalë falenderoj Allahun se më lindi djalë njësoj si Adem Jashari

Reperi Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, janë bërë prindër për herë të parë dhe gjinia e foshnjës është djalë.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Leave a Reply

Your email address will not be published.