February 25, 2021

Eli Fara Flet Për Ndàrjen Nga Ish-Bashkëshorti: Shkova Bashkë Me Vajzën Te Bùrgu Dhe…

Eli Fara Flet Për Ndàrjen Nga Ish-Bashkëshorti: Shkova Bashkë Me Vajzën Te Bùrgu Dhe…

“Tani mùnd të këndosh” në “E diela shqiptare” dhe si kurrë më parë rréfeu me detaje gjithçka që nuk dinim nga e shkuara e saj.…Ndiqeni videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Leave a Reply

Your email address will not be published.